Pirts krāsnis malkas vieglam garam vai kamīns siltiem vakariem

 

Kvalitatīvs kamīns nemaz nav vienīgi mājokļa apsildīšanas iekārta – interjera kamīni bieži ir lielas konstrukcijas, kuras paliek par interjera centrālo elementu. Lai arī Kaut gan uguns liesma vienmēr pievilina sev Jūsu uzmanību ar bezgalīgo liesmu spēli, bet arī būtisks jau ir paša kamīnkrāsns izskats: iebūvējamais, piestiprināts tieši pie sienas, salas veidā, bieži sastopami ir vēl tādi interjera kamīni, kā stūra.

Vēl vajadzētu padomāt par labu dizainu – klasiskā vai arī kādā no mūsdienu dizainiem – tie būs vien pāris kamīnu veidi, no kuriem var atlasīt atbilstošu modeli. Dažādi kamīni jau sen veicina istabas koptēlu un tāpēc tā izvēlei būtu jāpieiet īpaši pārdomāti. Bez tam jau ir jāvienojas par iekuršanas veidu kā arī krāsniņas konstrukciju, jo no tā visa būs atkarīga kopējā darbojošās sistēmas enerģijas efektivitāte.

Sauna vai pirts – iespējamas apkures iespējas un veidi

Katrs profesionālis apgalvos, ka tiešām pirts vai arī saunas svarīgākā daļa ir krāsnis. Izvēloties krāsniņas pirtij, sākumā jāizlemj, kas tieši būs pielietots kā uzpildījums: malka vai elektrība. Krāsnis ar malkas apkuri, protams, daudz vairāk ir atbilstošs standarta pirts tradīcijām, kā arī tās optimālais veids varētu būt sasniegts, izmantojot ļoti dažādus izgatavošanas materiālus. Protams, bez tā malkas apkures krāsnis cilvēkiem jau ir ierastāks variants. Taču ir viens trūkums, ar ko saskaras cilvēki, kas uzstāda saunas krāsnis ar malkas apkuri, tā ir nepieciešamība pēc pastāvīgas uzkrāto ogļu atlikumu un arī pelnu tīrīšanas. Savukārt, pirts krāsnis elektriskās būs dārgs prieks, tomēr tām jau ir viennozīmīgas priekšrocības: komforts un ekspluatācijas drošība. Šajā izkārtojumā ierīces korektai darbībai jau būs būtiska droša elektroinstalācija, kā arī atsevišķi novietots elektrības panelis. Ja pirts krāsnis var būt elektriskās un vēl malkas, tad saunas krāsnis visbiežāk jau ir tikai elektriskas, kas ir tas, kas atvieglo to kopšanu un uzturēšanu, jo saunas parasti ir ierīkotas vai pagrabā privātmājai vai jau daudzdzīvokļu namu dzīvokļos.

Pareizā pārdevēja izvēle laikā, kad tiek skatītas saunas krāsnis vai, piemēram, kamīns mājoklim

Konkrēti no preču pārdevēja būs atkarīgs viss, kā ražotāja garantija, tā arī ekspluatācija, gan dizains, tādēļ pirms sūtīt krāsniņas tieši pie kāda noteikta pārdevēja, sākumā nepieciešams noskaidrot vairāk par šo firmu. Nav īsti nozīmīgi, vai Jūs sūtat tiešsaistē vai arī veikalā uz vietas, tagad ir pieejama informācija par gandrīz visiem ražotājiem vai tirgotājiem. Pirmā lieta, kas tieši būs uzmanīgi jāizdara, tas ir jāiepazīstas ar citu klientu viedokļiem tieši par veikalu, kas tirgo krāsnis un ražotāju, kurš preces taisa. Nākamā lieta ir vērst uzmanību un apskatīties garantiju, jo arī malkas apkures krāsnis un, kā piemēram, stūra kamīni būs tirgoti ar garantiju. Komunicējiet ar pārdevēju, lai noskaidrotu tā zināšanas, izjautājiet par visiem variantiem, piemēram, kādas tad ir pirts krāsnis, pat gadījumā ja viņas nav vajadzīgas. Tas ir veids, kā var uzzināt kvalifikācijas līmeni. Bet, pasūtot krāsnis pirtij interneta veikalā, visu laiku izpētiet vietni, jo īstam tirgotājam jābūt attiecīgai interneta lapai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *