KVALITATĪVĀKAIS LOGU MONTĒŠANAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS LATVIJĀ

Kvalitatīviem logiem ir viena no galvenajām lomām mūsu mājokļa tehniskā stāvokļa teicamam līmenim. 21.gadsimta logu ražošanas tehnoloģijas noteikti ļoti atšķiras no tām, kādas tika izmantotas pirms plastmasas logu ēras. Ja pavēro populārākos materiālus no kuriem tiek izgatavoti logi, pirmās pozīcijas saglabā PVC un pēcāk alumīnijs un koks. Nemaz ne tik sen PVC logu izgatavošana un montāža bija īsta nozares inovācija. Sākotnēji šie logi bija biroju ēkās, ražotnēs un skolās, un pēcāk jau privātmājās. Ieskatoties un pavērojot apkārt esošo arhitektūru, ieraudzīsim, ka parastie, seno laiku logi ir kļuvuši par lielu retumu. Tie, kuri dzīvo pie ūdenstilpnēm, novērtēs iespēju uzstādīt insektu tīklus, kas vasaras vakaros pasargās no sīkiem, kaitinošiem viesiem.

KĀDAS DURVIS IZGATAVOT SAVAM MĀJOKLIM?

Logu montāžas pakalpojumu sniedzēji, bieži vien piedāvā dažādus saistītos papildus pakalpojumus(spied šeit – apaļi logi). Ar labiem logiem komplektā ir jābūt arī labām durvīm. Arhitektūras stili, kas caurvijas gadsimtiem senā vēsturē, ir pierādījuši, ka logs var būt lielisks vēstures perioda vēstnesis. Logiem ir jābūt drošiem, ne tikai vizuāli acij tīkamiem un funkcionāliem. PVC durvis ir līdzīgas tām, kuras esam raduši redzēt balkonos un lodžijās, un tas ir vēl viens elements, kā uzstādīšana ir logu montāžas uzņēmumu pārziņā. PVC durvis ir ērti uzstādīt palīgēkās un vietās, kur, varbūt, pat nav vajadzīga loga rūts. protams, ka arī šādām durvīm var uzstādīt slēdzeni. Mūsdienās daudzi izvēlas dot priekšroku metāla durvīm. Visas atslēgas, kas tiek uzstādītas durvīs, ir drošas un mūsdienīgas, lai mājās nebūtu jāsastop nelūgti viesi.

CIK ILGI TIEK NOMAINĪTI LOGI?

Logu montāžas pakalpojumu sniedzēji vienmēr cenšas piedāvāt pilna spektra pakalpojumu klāstu, kas nozīmē ne tikai veco logu demontāžu un jauno uzstādīšanu, bet arī iekšējās un ārējās apdares darbus un palodžu montāžu. Vai varat iedomāties logu bez palodzēm? Neatkarīgi no tā, vai uzstādāt koka vai plastmasas logus, palodžu montāža un apdares darbi būs beidzamie visā procesā. Nevajag baidīties, ka logu montāžas, apdares un palodžu montāža prasīs daudz laika, jo kvalificēti meistari darbu paveiks ātri un bez liekām problēmām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *