Kas ir tas, kas ikvienu uztrauc remonta sākuma stadijā?

Sākot remontu, cilvēkiem bez pieredzes ir smagi iedomāties, kā tad atrastie materiāli izskatīsies: sienu krāsa var būt tumšāka, nekā izskatījās uz piemēra, un vieglais raksts uz sienas flīzēm jau var likties uzbāzīgs, kad tika ieklāta visa siena. Taču, ko tieši izdarīt, kad vajadzīga jauna santehnika? Pavisam nav saprotams. Protams, vislabāk būtu doties pie nozares speciālistiem, kuri spēs izlīdzēt kā plānot interjeru, gan piemeklēt vislabākos materiālus(ieskaties te – flīzes grīdai). Jau par to, kāds interjera veikals spēs sniegt palīdzību un kā tad uzsākt plānot remontu, uzzināt vairāk var tālāk.

Ko tad izvēlēties vannas istabas sienām vai arī ko klāt viesistabā uz grīdas?

Viens no labāk zināmākajiem apdares materiāliem ir dažāda veida flīzes. Tās varētu būt no keramikas, mozaīkas, stikla vai akmens flīzes. Nokrāsu dažādība arī Jūs pārsteigs. Pateicoties dažādībai tās izmanto ne tikai vannasistabā, bet arī citās telpās. Tās ir spēcīgas un pienācīgi iztur ķīmiskās vielas. Zināms apdares materiāls jau ir parkets. Tas jau ir diezgan kaprīzs, bet ar pienācīgu kopšanu nenolietosies ilgu laiku. Parketa dēļi nevar panest mitruma vai temperatūras svārstības, nav īsti izturīgs pret ūdeni un agresīvām ķimikālijām. Parasti parkets netiks likts vannas istabā, virtuvēs vai priekštelpās – tur šis ātri sabojāsies. Savukārt, guļamistabām, dzīvojamajai istabai un bērnistabā tas ir laba izvēle: patīkami pieskarties, noslāpē skaņas, kā arī ir ekoloģisks. Savukārt, lamināts ir labākā parketa alternatīva, šis materiāls arī ir silts un daudz mazāk kaprīzs, pie tam ir pieejamāks maciņam. Patlaban ir uzlabots tāds materiāls, kā linolejs, jo tas palika izturīgāks un vēl daudzveidīgāks. Turklāt kvalitatīvs linolejs ir daudzgadīgs un vēl moderns, turklāt šo materiālu jau var uzlikt pašu spēkiem. Sienu apdarē varēs izvēlēties ne tikai tapetes, taču arī flīzes kā alternatīvu. Ja izvēlēties tapetes, to daudzveidība ne vienīgi dizainos, bet arī, piemēram, materiālu ziņā ir liela. Santehnika arī pieder pie materiāliem priekš apdares. Kvalitatīvi krāni, dušas sistēmas, podi un vanna jau ir neaizstājama lieta. Tagad tas viss jau ir pilnveidots, līdz ar to labāk izvēlēties modernas versijas, jo tas sniedz palīdzību ietaupīt ūdens tēriņus un arī padara vieglāku uzkopšanu.

Kurā vietā pasūtīt materiālus?

Latvijā ir ļoti daudz celtniecības veikalu. Bet visbiežāk tādi veikali ir jau kā hipermārketi, kuros pārdevēji bieži vien paši nemaz nav informēti par materiālu ieklāšanu vai jebkādām īpašībām. Tāpēc ieteicams savu vērību pievērst cita veida veikaliem, piemēram, tāds var būt apdares materiālu un interjera veikals. Šādos veikalos būs pieejami materiāli apdarei, stilu piemēri un profesionāli speciālisti, kas profesionāli palīdzēs izdarīt preču izvēli. Protams, uzmanīgi izlasiet rekomendācijas, lai nenāktos vilties un izpētiet piedāvājuma klāstu. Šeit būtu jābūt labiem apdares materiāliem, kuri jau ir pierādījuši savu kvalitāti jau gadiem ilgi. Un kopā Jūs spēsiet sameklēt labāko veidu priekš Jums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *