KĀDAS IZKLAIDES OPCIJAS TIEK PIEDĀVĀTAS PIE ŪDEŅIEM?

Skaistā vasaras dienā neviens negrib savas dienas vadīt atrodoties telpās pie TV vai datoa ekrāniem un atvaļinājumu vai brīvdienas pavadīt četrās sienās. Atpūtai vai arī aktivitātēm brīvā dabā, vienmēr ir piemitušas vairākas priekšrocības tajā, skaitā arī lieliska ietekme uz veselību kopumā.

Ja pastāv vēlme pavadīt brīvo laiku pie ūdens, tad katram interesentam ir iespējams izvēlēties neskaitāmus aktivitāšu veidus – laivu noma, buru jahtas noma, katamarānu noma, arī sup dēļu noma, kas pēdējā laikā ir ļoti aktuāla. Katru sezonu piedāvājums tiek papildināts ar jaunām, interesantām aktivitātēm.

Pērc SUP šeit- https://www.bullulaivas.lv/lietoti-sup/

SUP DĒĻU ĪRE KEMPINGOS.
Braukšana pa upi vai ezeru, izmantojot sup dēli, pēdējos gadus ir kļuvusi ļoti aktuāla brīvā laika pavadīšanas opcija. Cilvēkiem joprojām rodas neskaidrības par to, kas tad tā supošana tāda ir. Sup dēlis ir līdzīgs sērfošanas dēlim, taču uz tā nevis cenšas noķert lielo vilni, bet stāvot kājās airējas, tādējādi virzoties uz priekšu. Pakalpojuma sniedzēji un arī iznomātāji nenoliedzami padalīsies ar labiem padomiem, kā izmantot vairākas supošanas sniegtās iespējas, tajā skaitā dos ieskatu tajā, kāda ir galvenā atšķirība starp cietajiem un piepūšamajiem dēļiem.

LAIVU NOMA UN CITI ŪDENS IZKLAIDES VEIDI LATVIJĀ.
Laikā, kad aktīvā atpūta uz ūdeņiem un arī to tuvumā kļūst ļoti aktuāla un arī pieprasīta, ir svarīgi spēt mērķauditorijai radīt interesantas brīvā laika pavadīšanas opcijas. Visbiežāk, piedāvāto pakalpojumu sarakstos ir atrodami tādi piedāvājumi kā laivu īre, sup īre, buru jahtas noma, katamarānu noma kā arī velosipēdu noma, ja rodas vēlme doties pārbraucienā pa skaistajām Latvijas mežu takām. Atpūta ar ģimeni un draugiem var izvērsties vēl tīkamāka un jautrāka, kā licies iepriekš! Pirms došanās kopīgi izklaidēties, iesakām laikus vienoties par to, ar kādām aktivitātēm izvēlēsieties nodarboties un laikus pieteikt konkrētā pakalpojuma nepieciešamību, jo vasaras sezonā atpūsties gribētāju netrūkst!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *