IZPLATĪTĀKAIS KRAVU PĀRVADĀŠANAS VEIDS.

Loģistikas un kravu pārvadājumu pakalpojumi ir bijuši aktuāli visos laikos. Daudzi no mums nemaz neiedomājas par to, ka veikala plauktos atrodamās preces, ir dažāda tipa loģistikas procesu gala rezultāts. Loģistikas pakalpojumi ietver visu – sākot no tās radīšanas vietas, līdz pat nonākšanai lidz patērētājam. Šo darbiņu parasti veic loģistikas eksperti ražotnēs vai atsevišķi nolīgtas personas no loģistikas pakalpojumu sniegšanas firmām. Nereti dažāda tipa loģistikas kompānijas piedāvā arī papildus vairākus saistītos pakalpojumus. Līdzās starptautiskajiem kravu pārvadājumiem, populāri ir kravu pārvadājumi Latvijā, noliktavu pakalpojumi, konteineru pārvadājumi, un pat kravas taksometrs. Loģistikas pakalpojumi tiek piedāvāti ne tikai sauszemes pārvadājumiem, bet arī jūras un gaisa.

ĪPAŠA PIEEJA KATRA KLIENTA VAJADZĪBĀM.

Optimālam risinājumam, pārvadājamā krava tiek vērtēta pēc daudz un vairākiem kritērijiem, lai atrastu piemērotāko pārvadāšanas variantu gan cenas, gan ātruma ziņā. Tiek nodrošināta arī apdrošināšanas un muitas brokeru pakalpojumu sniegšana. Transportēta tiek arī negabarīta krava, izvēloties piemērotāko veidu, kā tai sasniegt galamērķi. Esošo un potenciālo klientu viedoklis allaž ir vissvarīgākais, tāpēc, neatkarīgi no kravas pārvadāšanas tipa, tiek sniegts kvalitatīvs pakalpojums, kas liks pastāvīgajiem klientiem turpināt sadarbību.

 

Skaidrs, ka kravu transportēšanas veidi ir atšķirīgi. Ņemot vērā to, ka kravas, ko vajadzīgs pārvadāt, ašķiras, ir iespējams noskaidrot piemērotāko pārvadāšanas formu, tādējādi rodot visoptimālāko sniegumu pircēja vajadzībām. Auto kravu pārvadājumi mūsdienās ir populārākais kravu pārvadāšanas veids. Šāds kravu pārvadāšanas veids ir viegli organizējams ne vien pārvadāšanai pa Eiropas ceļiem, bet arī citur pasaulē. Savukārt, ja īpaši sensitīvu kravas ir vajadzīgs aizgādāt galamērķī pēc iespējas ātrāk, tad labākais risinājums būs avio pārvadājumi. Protams, nedrīkst aizmirst dzelzceļa kravas pārvadājumus, kas ir salīdzinoši lēts un kvalitatīvs risinājums kravas pārvadāšanai, ne tikai vagonos, bet arī cisternās un uz platformām. Nedrīkst nepieminēt arī vissenāko kravas pārvadāšanas veidu – jūras ceļus. Šādi ir iespējams piegādāt kravas ne tikai uz lielākajām Eiropas ostām, bet arī Āzijas un pat Amerikas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *