HOKEJA SPĒLĒŠANAS PIEDERUMI

Grūti būs atrast kādu latvieti, kuram hokejs neasociētos ar nacionālā sporta veida statusu. Viena no skatītākajām un gaidītākajām pārraidēm katru gadu ir PČ hokejā. Īsteni hokeja fani ne tikai apmeklē spēles un arī fano pie televīzijas ekrāniem, bet arī paši labprāt uzspēlē hokeju vairāk vai mazāk neformālā kompānijā.

Tāpat netrūkst vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem saviem bērniem. Hokejs ir tas sporta veids, kura spēlēšana prasa speciālu ekipējumu un arī aprīkojumu, ko ir iespējams sameklēt gan sporta veikalos, gan online.

KO VAR SAGĀDĀT PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja speles piederumi ir daudz un dažādi. Pirmais, kas nāk prātā, nenoliedzami ir hokeja slidas, hokeja nūjas un arī hokeja ķiveres. Katrs, kurš kaut vienu reizi dzīvē ir uzkāpis uz ledus, zina, ka slidas hokejam atšķiras no tām slidām, kas domātas daiļslidošanai, tādējādi vajadzīgs iegādāties piemērotu inventāru. Hokeja formas ir vēl viena ekipējuma pozīcija, kurai ir nozīmīga loma, jo hokejs tomēr ir komandas sporta spēle. Hokeja aizsargi ir ļoti svarīga nepieciešamība, jo hokejā daudz ko izsaka ātra slidošana uz slidīgas virsmas, un reizi pa reizei tomēr nāksies arī nokrist. Ja hokejā ir vēlme būt par vārtu sargu, tad nepieciešams speciāls inventārs, kas sevī ietver arī plecu un kāju sargus, ķērājus un speciālu ķiveri. Specializētajos veikalos ir iespējams iegādāties ne tikai inventāru, bet arī dažādus hokeja treniņiem paredzētus atribūtus. Slidošanai paredzētajos sporta veikalos ir iespējams iegādāties arī visu vajadzīgo inline, jeb skrituļslidošanai gan amatieriem, gan profesionāļiem.

KUR PASŪTĪT HOKEJA EKIPĒJUMU?
Visu hokeja spēlēšanai vajadzīgo ir iespējams sagādāt gan sporta veikalos uz vietas, gan tiešsaistē. Lai arī iepirkšanās tiešsaistē šķiet parocīgāka, iegādājoties sev hokeja spēlēšanai nepieciešamo ekipējumu, ir dažas pozīcijas, ko labāk sagādāt veikalā uz vietas, kur ir iespējams tos piemērīt un piemeklēt piemērotāko. Bez šaubām viena no šādām pozīcijām ir piemērotu slidu iegādāšanās. Ir būtiski lai slidas derētu kā uzlietas, jo tas nodrošina labāku kustēšanos uz ledus un pasargā no traumām. Arī aizsargu – ķiveres, cimdu, spenzūras, plecu un kāju, uzmērīšana ir ļoti nozīmīga. Kvalitatīvs ekipējums un inventārs veido labākas un kvalitatīvākas kustības uz ledus un spēlēšanu kopumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *