GALDU, KRĒSLU NOMA – KĀ IZVĒLĒTIES VISLABĀKO?

Lai gan ikdienā ar mēbeļu nomu saskarties nesanāk, tomēr ikvienam dzīvē var gadīties brīdis, kad nākas organizēt kādu pasākumu. Tādā gadījumā ieteicams vērsties pie pieredzējuša un uzticama sadarbības partnera, turklāt tālredzīgāk būs izvēlēties tādu, kas var piedāvāt visu nepieciešamo uzreiz – piemēram, gan krēslu īri, gan galdu īri, gan garderobes nomu, lai nebūtu problēmu ar mantu atstāšanu.

Šādā ziņā uzticams partneris ir dizainakresli.lv, jo tie piedāvā dažāda veida Latvijā ražotas mēbeles vienuvietu, turklāt dizainakresli.lv ražotās mēbeles izceļas ar īpaši gaumīgu dizainu, kas piešķirs eleganci visam jūsu pasākumam.

Uzzini vairāk – https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/bara-kresli/

Dizainakresli.lv mājaslpā apskatāmi 3 īres galdu varianti. Te ir gan kompaktais bāra stāvgalds “Moriss”, gan salīdzinoši lielais un stabilais galds “Arthur”, gan arī vidējā izmēra galds  “West”, kas lieliski izskatīsies arī neapsegts, jo tam ir ļoti oriģinālas izliekta metāla kājas.

Ja galdi vairāk asociējas ar mielastu, tad krēslu noma ir nepieciešama arī gadījumā, ja mielošanās vietā paredzēta akadēmiskāka nodarbe, proti, konference. Šādā gadījumā būtu pirmajā vietā jāliek konferences apmeklētāju ērtības – ja vēlaties, lai dalībnieki no konferences neaizmūk prom ātrāk, nodrošiniet viņiem krēslus, kuros ir patīkami sēdēt!

Dizainakresli.lv mājaslapas nomas sadaļā atradīsiet vairāku veidu krēslus, kas paredzēti gan ilgstošai un komfortablai sēdēšanai, gan sēdēšanai pie paaugstināta galdia, gan ātrai piesēšanai pa vidu citām aktivitātēm. Ir gan kaut kas tāds, kas  visiem šiem krēsliem ir kopīgs – tā kā tie ir veidoti no liekta finiera, tie ir ļoti viegli un kompakti. Krēslu ražotāji īpaši ir piestrādājuši pie tā, lai krēslus būtu viegli sakraut vienu uz otra, jo tas ir ļoti būtiski, ja krēsli paredzēti nomai, tātad tos bieži pārvietos.

Kolekcijā Flow ir 250 krēslu, tāpēc krēslu noma pat lielam pasākumam kļūst iespējama, pateicoties dizainakresli.lv.

Galdu īre svinīgiem pasākumiem vai krēslu īre konferencēm nav vienīgās mēbeles, kas vajadzīgas, jo nereti neiztikt arī bez garderobes nomas vai vismaz garderobes statīva nomas. Dzīvojot valstī, kur laika apstākļi mainās diezgan bieži un neprognozējami, būs ļoti neveikli, ja, viesiem ierodoties, izrādīsies, ka nav kur atstāt ne mēteļus, ne lietussargus. Arī par šo jautājumu vērsieties pēc padoma pie uzņēmuma dizainakresli.lv gudrajiem darbiniekiem – viņi palīdzēs atrast optimālo risinājumu garderobei, kas būs funkcionāla, bet neaizņems daudz vietas. Ar labiem sadarbības partneriem jums izdosies labākais pasākums!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *