AUTOSERVISS AR DESMIT GADU PIEREDZI JUGLĀ.

Katrs autovadītājs zina, ka par savu auto ir jārūpējas jau no pirmās iegādes dienas, neatkarīgi no tā vai, mašīna pirkta jauna salonā vai iegādāta jau lietota. Laika gaitā jebkurai automašīnai var būt vajadzīga servisa apskate, lai pārbaudītu spēkratu pirms nākošās obligātās tehniskās apskates. Sertificētu Toyota un Lexus autocentru ir iespējams atrast Rīgā, konkrētāk Juglā. Dzinēju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, nemaz nerunājot par auto elektriķi, disku un riepu balansēšanu, eļļas maiņa un citiem vitāli nepieciešamiem pakalpojumiem, kam jābūt pieejamiem ik vienam automašīnas īpašniekam, ir pieejami autoservisā Juglā. Pieredzes bagāti automehāniķi, kas regulāri papildina savas zināšanas ne tikai vispārēji, bet arī dažādās speciālās nozarēs, ir īsta vērtība, ko par labu esam atzīst daudzi.

MAŠĪNAS DIAGNOSTIKAS PAKALPOJUMI JUGLĀ.

Svarīgi, lai autoserviss vienmēr piedāvātu plaša spektra pakalpojumu klāstu un klientam nav jādodas uz daudz un dažādiem servisiem, lai novērstu spekratam radušās tehniskās problēmas. Autserviss Rīgā piedāvā visu – sākot no riepu balansēšanas, un diagnostikas un beidzot ar auto elektriķa pakalpojumiem. Automašīnai ieodoties servsā, tiek veikta pilna diagnostika, lai saprastu kādas ir problēmas un ar ko sākt. To, ka servisu rotā izkārtne par konkrētu auto marku servisa centru, nevajag uztvet kā mājienu, ka apkalpotas tiek tikai konkrētas markas automašīnas, jo, gluži pretēji – laipni gaidīts ir ik viens!

ZINOŠI DARBINIEKI, TEICAMS SERVISS UN LIELS PAKALPOJUMU KLĀSTS.

Ja redzat izkārtni pie automašīnas servisa par to, ka tas ir specializējies kāda noteikta zīmola automašīnu tehniskajai apkopei un remontdarbiem, tad tas nozīmē zinošus un apmācītus darbiniekus, kas lieliski orientēsies problēmsituācijās un spēs piedāvāt risinājumus. Šāda tipa serviss ir izaudzis no viena darbinieka līdz pat veseliem deviņiem un ar opciju apkalpot 8 automašīnas vienlaicīgi, kas nozīmē to, ka darbs ritēs uz priekšu daudz ātrāk un jau drīz vien tiksiet pie sava braucamā savesta kārtībā un sakopta. Servisā ir iespējams arī noregulēt lukturus, uzpildīt kondicionieri vai nomainīt eļļu, kā arī veikt dažādus citus darbus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *