ATRODI SAVU DĀRZA MĀJIŅU VAI IZCILU VASARNĪCU!

Būs grūti atrast kādu latvieti, kuram nebūtu īpaši siltas jūtas pret kokmateriālu izstrādājumiem. Cilvēka mijiedarbība ar dabu ir nenoliedzama un būtu muļķīgi to pilnībā neizmantot. Koks palīdz mums atrasties siltumā un no tā tiek būvēti pat mājokļi. Kokmateriālus mūsdienās var izmantot dažādos veidos – būvējot mēbeles, ceļot mājas, lapenes vai pat garāžas, vasaras mājas un dārza namiņus(izvēlies te, lai uzzinātu vairāk – https://deko.lv/katalogs/). Pie lieliskiem meistariem var iegādāties ne tikai šīs minētās pozīcijas, bet arī vienoties par individuāliem pasūtījumiem. Nevajag ierobežot savu domu lidojumu, jo, iespējams, ka ar meistaru esat uz viena viļņa!

MĒBELES, LAPENĪTES UN GARĀŽAS – IZVĒLIES SEV VAJADZĪGO

Ir dažādi veidi kā sev piederošo īpašumu padarīt vēl funkcionālāku. Gaumīgas dārza mēbeles vai lapenīte noteikti iepriecinās ikvienu. Sapņojat par savu pirti, bet nezināt ar ko sākt tās būvniecību? Pavisam vienkārši – to iespējams pasūtīt jau gatavu, kuru atliks tikai samontēt! Ja vēlaties savu dārzu izdaiļot vienotā stilā, tad iesakām izvēlēties arī ko ka garāžu, kas ir pilnībā funkcionāla. Ja dzīvojat dzīvoklī un jums pieder savs zemes pleķītis, kuru vēlaties padarīt mājīgāku, iespējams iegādāties un tikt pie savas dārza mājiņas vai vasarnīcas, kas ir pilnībā apdzīvojama un to papildināt ar lieliskām koka mēbelēm, kurās var ērti zvilnēt un baudīt saules peldes.

PIE KĀ NOPIRKT ŠŪPOLES AR SMILŠU KASTĒM UN TIRDZNIECĪBAS KIOSKUS?

Iegādei un pasūtīšanai pieejamais preču klāsts ir ļoti plašs. Piedāvājumā ir arī bērnu rotaļu namiņi, smilšu kastes un šūpoles, tirdzniecības kioski un dažāda veida tualetes, kas uzstādāmas vasarnīcās un dārza namiņos pēc vajadzības un tautā iemīļotās sirsniņmājas. veicot pasūtījumu, tiek precizētas visas pozīcijas – sākot ar vissīkāko niansi un beidzot ar budžetu. Pasūtījumu piegāde ir iespējama visā Latvijā un arī ārpus tās, turklāt, daudziem šķitīs aizraujoši, ka visas koka konstrukcijas var montēt paša spēkiem, taču, ir pieejams arī montāžas pakalpojums par atsevišķu samaksu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *