Apgūstiet braukšanas mākslu labākajā autoskolā

 

 

 

 

Lai iegūtu tiesības patstāvīgi vadīt jebkura veida izvēlēto transportlīdzekli, Jums būs steidzami vajadzīga autoskola. Nevienam nav noslēpums, ka auto skola patiešām katram audzēknim maksimāli palīdz saprast to, kā veikt dažāda tipa manevrus un kā izvairīties no sadursmes ar citiem. Lai autoskolas ieguldījums būtu vēl vērtīgāks, visi speciālisti parūpējušies par to, lai ar Jums sadarbotos tikai pieredzes bagātākie un zinošākie instruktori. Pēc vajadzīgās teorijas pilnīgas apmācības un noteiktām braukšanas nodarbībām ikvienam jāveic piedāvātais autoskolas eksāmens, lai apliecinātu savas iemaņas. Lai sekmīgi tiktu nokārtots arī CSDD eksāmens, jābūt gatavam braukt brīvi, tas ir, bez attiecīgā instruktora nosauktajām norādēm. Autoskola ir pieejamā Rīgā, līdz ar to ērti pieejama ļoti daudziem klientiem, pietam tā paralēli darbojas arī kā motoskola. Paturiet prātā, ka attiecīgo vadītāja apliecību motocikla vadīšanai var iegūt tikai un vienīgi pēc B kategorijas tiesību iegūšanas.

Izbaudiet adrenalīnu, vadot motociklu

CSN īpašais tests apvieno vairākus jautājumus par būtiskākajiem noteikumiem, kurus jāievēro uz ceļa, tie pielāgoti ikvienai kategorijai. Vienmēr paši galvenie jautājumi cieši saistīti ar pirmo palīdzību, īpašu manevru veikšanas secību un citām nozīmīgām situācijām. Ja gadījumā interesē A kategorija, tas nozīmē, ka Jūs visu laiku apmācīs apzinīgi un prasmīgi instruktori, kuru specialitāte ir motocikli. Var gadīties, ka Jūs to vēl nezināt, bet reāli pašu apliecību cilvēks var saņemt tikai pēc 24 gadu vecuma. Ievērojamākā atšķirība braukšanas testā viennozīmīgi būtu tā, ka Jums jāmāk kontrolēt un savaldīt noteikto motociklu pat nelielā ātrumā. Arī speciālā A1 kategorija ievietota autoskolas piedāvājumā, kas nodrošina apmācību ar ne tik jaudīgiem motocikliem, apliecību var bez problēmām iegūt jau no 16 gadiem.

B1,C un C1 kategoriju apmācības

Jums ir visas iespējas izraudzīties arī tās kategorijas, kas pielāgotas ievērojami lielākiem auto vai citiem spēkratiem. Salīdzinoši iecienīta ir B1 kategorija, kurā tiek iekļauti iecienītie kvadracikli un dažādi tricikli, kuru ātrums nav lielāks par 45km/h. Ja konkrētajā brīdī būsiet sasniedzis 16 gadu vecumu, šāda veida tiesības Jūs varēsiet nokārtot bez problēmām. C kategorija gan nodrošina apmācību no 21 gada, turklāt Jūs iegūsiet tiesības patstāvīgi vadīt spēkratus, kuru masa ir lielāka par 3,5t. Lai varētu to izvēlēties, Jums noteikti vajag būt vismaz 2 gadu stāžam ar B kategorijas tiesībām. Kad sasniedzat 18 gadu robežu, Jūs varat saņemt B kategorijas autovadītāja apliecību, lai drīkstētu vadīt vieglos spēkratus, kuros nav ietvertas vairāk kā 8 pasažieru sēdvietas. Un visbeidzot ir C1 kategorija, kurā ietverti spēkrati, kuru masa ir no 3,5 līdz pat 7,5t.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *