Apdrošināts auto – mierīgāka ikdiena

Katram ir pienākums rūpēties par savu auto, lai tas būtu teicamā tehniskā stāvoklī, tomēr ir jādomā arī par sevi, ja kaut kas ar šo spēkratu notiek. Tādēļ nepieciešama apdrošināšana.

Kā jau zināms, OCTA apdrošināšana ir obligāta vairākās valstīs, arī pie mums Latvijā. Tas nozīmē, ka šīs polises iegāde Tev būs nepieciešama vienmēr, ja vien Tev pieder auto vai plāno to iegādāties. OCTA darbojas arī ārpus Latvijas robežām, tāpēc arī citviet pasaulē (Šveice, Norvēģija utt.) jutīsies drošāk. Šī polise ir domāta, lai atmaksātu visus zaudējumus, kas radušies nelaimes gadījumā, kurā iesaistīta vēl kāda persona, kurai tikusi sabojāta manta vai radušās veselības problēmas. Tajā brīdī iesaistās apdrošinātājs un piedāvā atlīdzību cietušajam, tāpēc Tev par to vairs nebūs jāraizējas. Jāņem vērā, ka visam ir savas robežas, tāpēc atlīdzība par mantas bojājumiem nepārsniegs 1 000 000 Eur. Gadījumā, ja būs cietis pats cilvēks, tad konkrētais limits sasniegs 5 000 000 Eur, tomēr tas atkarīgs no situācijas nopietnības un radītajiem kaitējumiem.

Pastāv arī KASKO apdrošināšana, kas domāta kā vēl viena polise, kas pasargās tās īpašniekus nestandarta situācijās. Ko tas nozīmē? To, ka KASKO īpašnieks saņems atlīdzību par kaitējumiem, kas nodarīti viņa transportlīdzeklim, pēc vētras, ugunsgrēka, dažādiem laupīšanas vai zādzības mēģinājumiem un citām situācijām. Tā ir laba iespēja, kā parūpēties par savu auto vēl vairāk, turklāt Tev būs iespēja noteikt, kādā zonā tā būs derīga, piemēram, visās Baltijas valstīs vai kur citur. Tas atkarīgs no tā, kur biežāk dodies un ko dari ikdienā. Lai aprēķinātu KASKO cenu katram klientam individuāli, tiek ņemts vēra, kurā riska grupā viņš ietilpst, kāds ir jaunākā auto vadītājā vecums un citas būtiskas nianses. Katrs šis elements tiek ņemts vērā, lai pēc iespējas labāk piemērotu Tev domāto piedāvājumu. Vari būt drošs, ka ar KASKO jutīsies teicami!

Jebkuras polises noformēšana un konkrēto piedāvājumu apskate iespējama jebkurā laikā, izmantojot internetā sniegto informāciju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *