AKTUĀLAS UN STILĪGAS MĒBELES PĒC PASŪTĪJUMA.

Ir grūti iedomāties alternatīvu dīvānam, kas mūsdienās katrā viesistabā atrodas goda vietā. Laiks, kad bija iespējams iegādāties tikai viena veida dīvānus vai tahtas ir pagājis. Izvēloties dīvānu, jāņem vērā vairāki kritēriji un to, kādu dīvānu vēlas mājinieki, kas arī pavadīs tajā savu brīvo laiku, kā arī telpas izmēri un iespējamais dīvāna novietojums. Dīvānus var iegādāties jau izgatavotus, speciāli pasūtīt, dažādās komplektācijās un funkcionalitātē.

Pēdējos gados Latvijas veikalos, galvenokārt, var iegādāties Baltkrievijā vai Polijā ražotus dīvānus un citas mēbeles, taču tagad ir iespējams par lielisku cenu iegādāties dīvānus, kas ražoti te Latvijā!

KĀ IZRAUDZĪTIES PIEMĒROTU DĪVĀNU?
Kā pareizi izvēlēties tieši īsto dīvānu? Lai izvēlētos sev piemērotu, jāņem vērā atsevišķi parametri. Piemēram, dīvāna forma. Vai uz tā būs paredzēta vieta sēdēšanai diviem vai trim cilvēkiem? Vai tas būs dīvānu komplekts? Vai tam ir nepieciešama veļas kaste un vai tam ir jābūt izlaižam? Kā redzams, dīvānu izvēlēties nemaz nav tik viegli kā sākumā varētu šķist. Tātad, rezumējot, jāņem vērā trīs galvenie kritēriji pēc kuriem izraudzīties dīvānu – cik daudz cilvēku to ikdienā lietos, kāda būs tā forma un vai ir nepieciešama izvilkšanas funkcija, kas dīvānu ērti pārvērš par guļamo platību.

KĀDI DĪVĀNI PIEEJAMI IEGĀDEI?
Atverami, izlaižami un ar veļas kasti ir tie dīvāni, kas pašlaik ir pieejami iegādei. Pēcāk seko opcija tik ļoti aktuālajiem stūra dīvāniem, kas mēdz būt kompakti, paredzēti trim sēdētājiem un lielāki, kas paredzēti kuplākām saimēm. Pēdējos gados īpaši populāri ir kļuvuši U veida dīvāni, kas ir ļoti ērti un plaši, tajos var netraucēti atpūsties visi. Ne tikai moduļu mēbeles, bet arī moduļu dīvāni kļūst par vienu no pircēju iecienītākajām izvēlēm, jo ir ērti pielāgojami ne tikai telpai, bet arī situācijām. Latvijā ražoti dīvāni nav tikai tukšs reklāmas sauklis, jo visas mēbeļu detaļas un to salikšana, tiešām notiek pie mums. Latvijā ražotu preču iegāde ir labākais veids kā atbalstīt vietējos ražotājus jebkurā sfērā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *