SOS DURVJU ATVĒRŠANA RĪGĀ UN AP TO

Nav piemērotu brīžu, kad pie namdurvīm attapties, ka atslēgas ir aizmirstas vai pazudušas, bet varam derēt, ka tas notiek tad, kad vismazāk vajadzīgs. Ir speciāli radīts durvju atvēršanas pakalpojums, kas sākotnēji, varbūt liekas kā ekstra retos gadījumos, bet, tā lietošanas biežums norāda uz to, ka pakalpojums ir nepieciešams diezgan bieži. Klientu ērtībām pieteikumus ir iespējams nosūtīt dažādās saziņas platformās, piemēram, WhatsApp, kur nosūtot attēlu, ir iespējams vieglāk piemeklēt nepieciešamos risinājumus durvju atvēršanai. Pēc problēmas apraksta tiks paziņota cena un meistars drīz vien būs klāt. Ja nedzīvojat Rīgā, bet netālu no tās, tad nevajag saskumt, jo pakalpojums pieejams ik vienam 50 kilometru rādiusā ap Rīgu.

ĀTRS UN ĒRTS DURVJU ATVĒRŠANAS PAKALPOJUMS RĪGĀ UN PIERĪGĀ

Ja automašīnas durvis ir aizkritušas un pašu spēkiem tikt iekšā nav iespējams, taču iekšā ir palikuši bērni vai mājdzīvnieki, SOS atslēdznieks ir tas cilvēks, kurš izglābs situāciju. Ar sos atslēdznieka palīdzību ir iespējams atvērt arī automašīnas bagāžniekus. Automašīnas atvēršanas pakalpojums ir pieejams arī centrālajām elektroniskajām atslēgām. Cena par pakalpojumu tiek dota uzreiz un tiek garantēta 100% atvēršana. Mūsdienās ir daudz slēdzeņu, kas tiek veidotas no ļoti plāna metāla, tādējādi risks tās nolauzt vai saliekt palielinās ļoti daudz reižu. Šādu atslēgu pievīlēšana izmaksā vislētāk, tādēļ tās ir pieprasītas, taču ne pārāk izturīgas. Netrūkst gadījumu, kad līdzīgas ķibeles rodas ar automašīnu atslēgām, skatīt vairāk tālāk.

VAI VAR ATVĒRT SEIFU, JA PAZUDUSI ATSLĒGA?

SOS atslēdznieks mācēs atvērt jebkāda veida slēdzeni. SOS atslēgu mūķēšanas pakalpojumi palīdzēs arī gadījumos, kad pieder seifs, kurā glabājas vērtslietas, taču notikusi ķibele ar atslēgu, slēdzenes mehānismu vai reizēs, kad vienkārši aizmirsies kods. Noteikti nevajag mēģināt problēmu atrisināt pašu spēkiem, jo pastāv risks slēdzenis sabojāt tik tālu, ka to nevarēs atvērt pat zinoši meistari. Vislabākais ir darbiņu uzticēt profesionālim, lai vēlāk nerastos vē papildus nevajadzīgi izdevumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *