SAPLĀKŠŅA KRĒSLI – STABILI UN GAUMĪGI!

Krēsli – lieta, kas nepieciešama katrā mājā un ofisā. Krēsliem ir ne tikai praktiska vērtība, bet tie ir arī būtiska sastāvdaļa no interjera dizaina, kas izsaka iespaidu par cilvēku, viņa mājām un uzņēmumu. 

Nav svarīgi, vai jūs interesē bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – dizainakresli.lv viennozīmīgi ir pareizā izvēle vislabākajam rezultātam.

Dizainakresli.lv  ir firma ar vairāk kā 10 gadu pieredzi krēslu gatavošanā, pieejama arī krēslu noma kāzām.

Dizainakresli.lv produkcijai ir vairāki būtiski plusi. Pirmkārt, tā ir pati labākā kvalitāte – uzņēmums garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, elegance – saplākšņa krēsli izceļas ar izsmalcinātām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, liekti līmētais finieris padara šos krēslus viegli pārvietojamus, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanu padara ļoti ērtu un patīkamu. Ceturtkārt, bet ne mazsvarīgāk – šie tomēr ir dizaina krēsli, to projektus ir radījuši starptautiski pazīstami interjera dizaina profesionāļi, piemēram, Pancho Nikander no Somijas, Komplot Design no Dānijas, Eric Pfeiffer no Amerikas Savienotajām Valstīm un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv ražotās mēbeles? Šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Elegance, kas sajūsmina, kvalitāte, kas nemainās, un komforts, pie kā ātri par pierast – šīs trīs kvalitātes raksturo krēslu ražotāju dizainakresli.lv.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida interjeru. Cilvēki ar labu gaumi atzinīgi novērtēs šo krēslu dizainu, ko īpaši izstrādājuši pasaules vadošie dizaina meistari no Dānijas, ASV, Norvēģijas un citurienes.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir patīkami viegli, tātad tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri uzliekami viens uz otra un ērti uzglabājami.

Un tomēr, lai gan no kurienes būtu šie interjera dizaineri , paši krēsli ir ražoti šeit pie mums – Latvijā. Šis ir būtisks fakts, tādēļ ka tas nosaka ne tikai krēslu piegādāšanas izmaksas un termiņu, bet tā ir arī ērta iespēja apskatīt noskatītās mēbeles klātienē pirms to iegādes.

Krēsliem, kam ir dažādas funkcijas, ir arī citas nianses, kam jāpievērš uzmanība – ja vēlaties pirkt krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāizvēlas tādi, ko ir viegli tīrīt.

Ja jāpērk konferenču krēsli, uzmanība jāpievērš kam citam – {tam, cik parocīgi krēslus būs} uzglabāt saliekot vienu uz otra, neatstās defektus uz grīdas seguma, vai tajos ir patīkami sēdēt visu dienu?

 

Ja vēlaties, lai krēsli kalpo ilgi un izskatītos patīkami, tad iesakām izvēlēties tos no ražotāja, kas ir tepat Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un gādā par nopietnu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Vietējie ražotāji jūtas atbildīgāki savu pircēju priekšā, jo tas ir reputācijas un goda jautājums.

Dizainakresli.lv pavisam noteikti ir augstākās klases sadarbības partneris , ja meklējat ideālas mēbeles, jo izcilas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāls serviss te ir būtiskākās vērtības – sākot no virtuves iekārtošanas un beidzot ar varena uzņēmuma konferences apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiskākā vērtība jebkurā situācijā, kas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava uzņēmuma iekārtošanu. Izvēlies profesionālu un stilīgu mēbeļu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *