Metāla konstrukciju ražošana.

Jau no seniem laikiem, meistariem, kas ikdienā strādā ar koku, metālu un citiem amatniecības materāliem, ir bijusi īpaša vieta un statuss ražotāju starpā. Ja ir iespēja pie kalēja vai arī kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kas ir izveidots vienā eksemplārā, prece un pakalpojums uzreiz iegūst ekskluzīvu statusu. Mūsdienās īpaši pieprasīti ir dažāda tipa metāla izstrādājumi, veidoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan izgatavoti rūpnieciskos nolūkos. Kalēju sniegto servisu klāsts kļūst ļoti plašs – interjēra priekšmeta, vizuālā noformējuma elementi, vārti un arī žogi, logu restes, metāla konstrukcijas kā arī vēl daudz kas cits. Arī metāla sijas kļūst plaši populārs produkts.

Uzzini vairāk te- http://www.kaleji.lv/

Dzelzs kāpņu un margu izgatavošana.

Viens no populārākajiem pasūtījumu veidiem ir metāla kāpnes un arī trepju margas. Pēc pasūtījuma veidotas trepes un margas tiek uzstādītas arī jaunbūvēs un arī daudzdzīvokļu namos. Kā lielisks telpas stila elements varētu kalpot interesantas metāla kāpnes un nerūsējoša tērauda margas. Metāla apstrādes zinātāji sadarbojas ar dizaineriem, lai izveidotu optimālu risinājumu esošo un potenciālo klientu pasūtījumiem. Nevajag piemirst par trepju margām! Kāpņu margas ir svarīgs drošības elements. Metāla margas ir izturīgas un drošas, turklāt, cenā ietilpst arī kāpņu un margu montāža un uzstādīšana. Mākslinieki un metālapstrādes uzņēmumu speciālisti visos laikos ir ļoti atvērti darbam ar pastāvīgajiem klientiem ieceru īstenošanai.

 

Dzelzs vārti un žogi vairākiem pasūtījumiem.

Metāla žogi un vārti ir vēl viena ievērojami liela produktu grupa.Labas kvalitātes metāla žogs kā arī metāla vārti, ir lieliskākais veids kā savu privātīpašumu pasargāt no nelūgtiem viesiem. Mūsu uzņēmumā izgatavotie metāla vārti un arī žogi, pasargās īpašumu jebkurā diennakts laikā. Lielisks risinājums drošībai savā īpašumā būs metāla restu izgatavošana kā arī uzstādīšana. Metāla restes kļūst populārs risinājums telpām, kuras netiek lietotas regulāri kā arī atrodas nostāk no pārējā īpašuma vai pavērstas ar skatu uz ielas pusi ar aktīvu satiksmi un gājēju plūsmu. Logu restes šodien kļūst realizējams izstrādāt tādas, ka apkārtējiem tas liksies kā lielisks vizuālā noformējuma elements.

 

Metāla apstrādes  gala produkti ikvienam interesentam.

Metālapstrādes gala produkti spēj būt ārkārtīgi dažādi. Mākslinieki un dizaineri vienmēr izgatavos skici tam, kā pasūtījums varētu izskatīties realitātē, turklāt, var izveidot arī datorā izveidotu paraugu tam, kā pasūtījums iekļausies apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *