LOGU VEIDI TAVĀM MĀJĀM

Vai esat redzējuši kādu māju, kurai nav logu? Protams, ka nē, tādēļ ir svarīgi jebkurai ēkai atrast piemērotāko risinājumu logu instalācijai gan formas, gan materiālu ziņā. 21. gadsimtā ir iespējams atrast daudz un dažādus risinājumus piemērotu logu iebūvei, lai tie būtu funkcionāli un piemēroti jebkurai ēkai.

Mūsdienās klienti izvēlas izmantot dažāda tipa risinājumus logu instalācijai savās mājās. Pēc popularitātes logus var iedalīt trīs lielās kategorijās – pvc logi, koka logi un alumīnija logi. Pareiza logu instalācija mājās, nodrošina kvalitatīvu un drošu ventilāciju, mazina kondensāta uzkrāšanos un novērš pelējuma rašanos.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/

PVC LOGU ĪPAŠĪBAS.
Plastmasas logi, kas tiek dēvēti arī par PVC logiem, ir viena no populārākajām izvēlēm klientu vidū. PVC logu popularitāte Latvijā ir relatīvi jauna izvēle, tos būvniecībā izmanto vien aptuveni 20 gadus, taču tā ir kļuvusi par populārāko izvēli starp klientiem un redzama teju katrā mājoklī. PVC logi ir pieejami dažādos izmēros un formās, pielāgojami klienta vēlmēm un telpas vajadzībām. Liela loma ir arī piemērotai un atbilstošai furnitūrai.

KUR IEGĀDĀTIES KOKA LOGUS?
Mūsdienās koka logi nebūt nav krituši aizmirstībā, gluži otrādi – tie ir kļuvuši vēl populārāki kā jebkad iepriekš. Tie kļuvuši īpaši pieprasīti to personu vidū, kuri ikdienā rūpējas par savu atritumu pārstrādi un visādi citādi cenšas dzīvot video draudzīgāk. Koka logi ir ekoloģiski un dabai draudzīgi, pie tam pieejami dažādās formās un izmēros, piemēroti klienta vēlmēm, nodrošina skaņas un siltuma izolāciju un visādi citādi pilda tādu pašu funkciju kā plastmasas logi. Ir pieejami arī dažādi krāsu varianti logu pieskaņošanai mājas eksterjeram vai klienta vēlmēm un vajadzībām.

ALUMĪNIJA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Ne tik populāra un izplatīta, taču klientu pieprasīta ir arī alumīnija logu un durvju sistēmu ierīkošana mājoklī. Šis materiāls nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju. Lai arī šāda tipa alumīnija logi izskatās ļoti plāni, tie ir ļoti izturīgi, turklāt, ugunsdrošu. Tie ir pieejami dažādos izmēros un formās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *