Labākie kamīni mājas apkurei

Kamīni rada neticami mājīgu un siltu atmosfēru, jo speciālisti uzmanību velta tieši dizaina elementiem un siltumatdevei. Skaistās kamīnkrāsnis var droši novietot jebkurā vietā, tāpēc varat izveidot sapņu interjeru.

Stūra kamīni ir salīdzinoši mazāki, taču ar tiem arī iespējams apsildīt mājokli. Cita alternatīva ir granulu kamīni, bet jāpievērš uzmanība tam, vai šim kurināmajam vajadzīgi speciāli režģi. Somijā patentētas inovatīvās tehnoloģijas, īpaši izvēlēti apdares veidi un pārējās lietas ļaus Jums izbaudīt priekšrocības, ko dod kamīnkrāsnis.

Atrodiet krāsni savai pirtij

Teicamās pirts krāsnis tiek izstrādātas vairākos izmēros, līdz ar to tās var ievietot jebkurā pirtī. Izturīgās malkas krāsnis paredzētas arī priekštelpas sasildīšanai, tādēļ arī tiem cilvēkiem, kas tur atpūtīsies, būs tiešām silti un patīkami. Bet tiem cilvēkiem, kas plāno izveidot īstu “melno” pirti, jāizvēlas tāda krāsns, kuras apdarē galvenokārt izmantots ziepjakmens. Krāsnis ir kompaktas, ērti lietojamas un tiešām viegli kopjamas, tāpēc var saprast, ka ražotāji galveno akcentu liek ne tikai uz estētiku. Atrašanās pirtī būs tik relaksējoša, ka uzreiz aizmirsīsiet par savu ikdienas steigu un izbaudīsiet pirts atmosfēru.

Jaudīgas plītis ērtai lietošanai

Komfortablās plītis tiek lietotas dažādās ēkās, taču, lai izvēlētos sev piemērotāko, uzreiz jānoskaidro, cik lielu platību tā spēj apsildīt. Bet, piemēram, plītis ar ietilpīgu cepeškrāsni ir krietni vērtīgākas, jo nav nepieciešamas divas dažādas iekārtas, lai pilnvērtīgi sildītu māju un gatavotu ēst. Ieskatoties piedāvājumā vērts padomāt, vai Jums būtu vajadzīga plīts ar 2 cukām, jo tas ļautu lietot abas šīs plīts funkcijas reizē. Unikālā ziepjakmens apdare ir ļoti populāra, jo tai nekādā ziņā nekaitē ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, ūdens un citas lietas, tāpēc vien iegādātā plīts vēl ilgi izskatīsies kā jauna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *