Kredīts internetā – pieteikties vai labāk nē?

 

Pateicoties internetam, kredīts šodien var tikt izsniegts arī neizejot no mājām. Tas ir samērā parocīgi mūsdienu dzīves ritma ietekmē. Turklāt, aizdevumi internetā ļauj taupīt laiku kā arī naudu, braucot uz Banku, un gaidīšanu rindās, kā tas notiek bankās.

Kādā veidā var tikt dabūti aizdevumi online, kas tad ir jāņem vērā, kad tiek izvelēts kredīts, kā arī cik tad droši būtu nosūtīt personīgos datus šādām nebanku kredītiestādēm? Protams labāk jau ir zināt atbildes uz visiem šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai bez bailēm izmantotu kredītus tiešsaistē. Centīsimies noskaidrot to tālāk rakstā.

Kādas priekšrocības piedāvā kredīti internetā?

Mēģinot izpētīt to cik aizdevumi online tomēr ir izdevīgi, jāsāk ar to priekšrocībām un trūkumiem.
Online kreditēšanas plusi:
Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izskatīšana un momentāla naudas ieskaitīšana ļauj aizņēmējam iegūt vajadzīgo summu jau divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Jau pieteikšanās dienā kredīts internetā būs izsniegts pieteicējam.
Pieejamība – kredīts tiek izsniegts arī bez konsultācijas, pie tam izvēles produkts tiek skatīts paša spēkiem, apskatot un iepazīstoties noteikumiem kreditētāja vietnē.
Minimālās prasības – priekš tam, lai būtu formēts ilgtermiņa aizdevums online, lielākoties būs jāuzrāda vien pase un telefona numurs. Citas iestādes pieprasa elektroniskas kopijas. Gadījumā ja pieteicējs piesakās uz mazu summu, kreditētājs var nepieprasīt informāciju par kredītvēsturi un arī maksātspēju.
Galvenais iemesls tam, kāpēc kredīts online tomēr ir tik ļoti pieprasīts, ir šī dabūšanas parocība un arī vieglums. Tomēr, vienkāršojot kredīta pieteikumu izskatīšanu, kredītiestādes saskaras ar maksājumu kavējumu risku. Tādā situācijā kreditori pastiprina prasības pret kredīta atmaksāšanu.
Priekš tam, lai padarīt mazākus varbūtējos zaudējumus, mikro kredītiestādes ir spiestas:
Noteikt ierobežojumus attiecībā uz finansējuma summu, ko var saņemt aizņēmējs;
Paaugstināt procentus;
Padarīt pēc iespējas mazāku kredīta līguma termiņa ilgumu.
Neskatoties uz visām priekšrocībām un trūkumiem, ņemot kredītu, jau ir jāizvērtē tā vajadzība un arī ir jāapzinās tāda lieta, ka kredīts vienmēr ir jāatgriež.

SMS kredīts – ātri un arī bez ķīlas

Straujā mobilo sakaru attīstība un atrie kredīti sniedza iespēju izveidot ko jaunu – SMS kredītu. Nepārprotamas šādu kredītu plusi ir saņemšanas vienkāršums, pateicoties ātrai un vienkāršai pieteikuma izskatīšanas procedūrai. Tas jau ir kredīts, kas balstās uz uzticību klientam. Nemaz nav nepieciešams vākt nekādus apliecinājumus, taču, ja sms kredīts tiek atteikts, to ir psiholoģiski vieglāk uztvert. Ir un redzami trūkumi: lielās kredīta izmaksas, jo kreditētājs vēlas ne vien nopelnīt naudu uz %, bet arī apdrošināt sevi pret saistību nepildīšanas risku, kas šinī gadījumā ir ļoti augsts. Kā arī parāds būs jāatmaksā ļoti ātri parasti līdz gadam, taču maksimāli piešķiramā summa ir neliela. SMS kredīti varētu būt arī krāpnieciski, tādēļ, pirms sniegt pieteikumu, rūpīgi pārbaudiet visu. Piemēram, uzziniet vairāk internetā par potenciālo aizdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *