KRĀSNIS UN ARĪ KAMĪNI MĀJĀM UN PIRTĪM

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tālab loģiski, ka aktuāls kļūst jautājums par optimālu telpu apkurināšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, par kuru telpu apkurināšanu rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot siltumu apkures sezonas sākumā.

Bet, ja dzīvojat privātmājā, ir daudz un dažādi veidi tam, kā aukstā laikā nodrošināt siltas telpas. Projektējot māju, katrs arhitekts, pašā mitekļa viducī, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības situācijā ir iespējams mainīt telpu apsildes veidu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mitekļa vidū, lai tam var piekļūt parocīgi no ikvienas telpas mājā un skurstenim pievienot krāsni vai kamīnu. Piedāvājumu vari apskatīties šeit!

 

APSILDES RISINĀJUMI MĀJĀM UN PALĪGTELPĀM.

Pastāv vairāki telpu apsildes varianti. Ja dzīvojot privātājā, un negribat lietot elektrisko telpu apkurināšanu, tad eksistē variants ierīkot krāsniņu, kamīnu, plīti, granulu katlu un dažādus citus telpu apkures risinājumus. Istabas stūrī sprakšķoša malkas krāsns vai arī kamīns, allaž telpai ir piedevis speciālu atmosfēru un omolību, papildus arī apsildot telpu. Krāsnis un arī  kamīnkrāsnis katra tiek veidota tā, lai ne tikai pildītu savu funkcju, bet arī dizains iekļautos mājas interjērā. Tās ir askētiskas un arī  nemanāmas, taču tajā pat laikā funkciju pildošanas. Stūra kamīnkrāsnis ir atsevišķa preču grupa, kas ir mūsdienīgs risinājums tradicionālai vērtībai. Kamīnkrāsnīm ir lielas durvis un tajā sprakšķošās liesmas, kas ir mājīguma rādītājs, ir redzamas no jebkuras vietas telpā. Universāliem un arī  praktiskiem cilvēkiem noderīgi un arī  interesanti liksies kamīnkrāsns un cepeškrāsns apvienojums. Neviena maltīte negaršo tā, kā cepta krāsniņā, kas tiek kurināta ar malku. Lūk, dzīvojot arī divdesmit pirmajā. gadsimtā ir iespējams iegūt šādu vietējo eksotiku savās mājās, ierīkojot kamīnkrāsni ar cepeškrāsni. Ja Jūsu īpašumā ir arī pirts, tad noteikti jāpievērš liela uzmanība tam, kā pirts telpa tiks piesildīta. Klientiem tiek piedāvāti vairāki veidi – gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu lomu, piesildot ne tikai pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla ir patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Protams, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un askētiskais skandināvu dizains.

 

Kā redzams, izvēles veidu telpu apkurināšanai netrūkst. To, vai telpu apkurei vajadzīgs kamīns, vai arī pietiks vien ar krāsni, varat izlemt paši, vai konsultēties ar zinātājiem, taču, viens ir skaidrs – sprakšķoša malka istabā, vienmēr asociējas ar siltumu un mājīgumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *