KONDITOREJU PIEDĀVĀJUMS PIRCĒJIEM

Tuvojoties kādiem lielākiem vai arī mazākiem svētkiem, allaž svarīgs ir galda klāšanas jautājums un arī tas, kur un kādu torti celt galdā ciemiņiem. Arī tad, ja jārīko banketi telpās vai izbraukuma bankets, ir vajadzīgs izvēlēties labu pakalpojuma sniedzēju, lai nebūtu pēcāk jāviļas gan cenā, gan ēdiena kvalitātē.

Konditorejas Rīgā mēdz piedāvāt ne tikai galda klāšanas servisu, bet pieņem arī privātus pasūtījumus vairāka veida ēdienu un konditorejas izstrādājumu pagatavošanai. Tuvojoties dažāda stila jubilejām, visādā ziņā aktuāls ir jautājums par to, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri vai arī kas cep tortes pēc pasūtījuma. Konditorejas izstrādājumi ir viena no populārākajām ēdienu grupām, kas tiek pasūtītas, tāpēc pakalpojumu sniedzēju ir salīdzinoši daudz.

KAS CEP TORTES PĒC ĪPAŠA PASŪTĪJUMA?
Tortes, kūkas, saldie kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un, protams, kūciņas – ko gan vēl var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties kūku pirkt pie konditora, tad nepieciešams iepazīties ar atsauksmēm, lai ir skaidrs ar ko rēķinātes un, protams, vai nosauktā cena būs piemērota piedāvājumam. Labākais būtu zelta vidusceļš, kurā ir loģiska cenu un, protams, piedāvājuma attiecība. Kūkas pēc pasūtījuma Rīgā ir opcija pasūtīt pie atšķirīgiem konditoriem individuāli vai arī nopirkt konditorejā uz vietas. Šādu pasūtījumu cena sastāda ne tikai produktu izcenojums, bet arī konditora ieguldītais darbs un arī laiks, tālab, ja arī cena ir par dažiem eiro lielāka kā iegādājoties jau gatavu izstrādājumu, atceraties, ka kliņģeris vai kūka tiek gatavots individuāli un līdz ar to vienmēr būs svaigs un gards.

KAS KLĀJ GALDUS BANKETIEM?
Otrs izplatītākais pasūtījumu tips, ko saņem un arī nodrošina dažādas konditorejas, ir banketi. Galda klāšana mazākām un, protams, lielākām cilvēku grupām ir tik pat populāra kā tortes cepšana. Sākoties siltam laikam un arī vasaras sezonai, aktuāla kļūst arī galdu klāšana izbraukumā ārpus telpām vai kādā citā klienta izvēlētā vietā. Klientam vienmēr būs aktuāla galdu klāšanas cena, jo pirkt maltīti lielākai cilvēku grupai izmaksā dārgāk, kā ģimenei. Baketu ēdienkarte sevī lielākoties ietver dažāda tipa uzkodas, dzērienus, arī siltos un aukstos ēdienus, atkarībā no banketa stila. Visas uzkodas banketam vienmēr tiek gatavotas svaigas un kvalitatīvas.

Laba ēdinašānas pakalpojumu sniedzēja atrašana spēlē lielu lomu tajā, lai banketi, jubileja vai arī kāda cita svinīga sanākšana būtu izdevusies un visi būtu laimīgi ar rezultātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *