KO DARĪT, LAI KANVA KALPOTU PĒC IESPĒJAS ILGĀK?

Ņemot vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās kalpo kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Izmēģinot dažādus veidus kā izvietot aksesuārus uz sienām, ir iespējams vizuāli samazināt vai palielināt telpu izmērus, liekot akcentu uz svarīgāko.

Bieži vien, vēlamo efektu ir iespējams iegūt ar vairāku kanvu izvietošanu uz sienas. Kanva ir audekla gabals, kas tiek pārvilkts uz koka rāmja un, pēc tam, uz tā var gleznot, zīmēt vai pat apdrukāt. Visbiežāk esošie un potenciālie klienti izvēlas kanvas apdrukāt ar kādu sev tīkamu, mīļu un svarīgu foto, ko ir iespējams izveidot arī kā kanvu kolāžu. Kolāžas uz sienām vislabāk izvietot ar vidēji 5 centimetru atstarpi.

Ieskaties – https://canvasway.com/lv/

Kanvas apdruka un arī izgatavošana neaprobežojas tikai ar attēla izprintēšanu uz audekla gabala. Katra izgatavotā kanva tiek apstrādāta ar īpašu laku, kas pasargā kanvu no putekļiem un arī UV stariem, kas varētu kaitēt attēla kvalitātei ilgtermiņā. Šī iemesla dēļ, kanvu būs iespējams novietot pat pie vissaulainākās sienas, nebaidoties par to, ka tā varētu izbalēt. Lai kanva uz audekla izskatītos kvalitatīvi un arī skaisti, nepieciešams izvēlēties attēlus ar piemērotu izšķirtspēju. Tas nepieciešams, lai apdrukai domātais attēls neizskatītos graudains, pikseļains, izstiepts vai kā citādāk deformēts. Apdrukai būs iespējams lietot fotogrāfijas, kas ir izmērā no 2-50 megabaitiem. Visbiežāk apdrukai izvēlas attēlus, kas būs .jpg vai .png formātos. Ja gribat izgatavot kanvu ar cita izmēra attēlu vai arī attēla formātu, nepieciešams sazinātis ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par variantiem. Kanvas izgatavošana aizņem laiku līdz divām daba dienām, atkarībā no pasūtījuma apjoma.

CIK MAKSĀ KANVA?
Produkta gala cenu veido pāris pozīcijas. Kanvas izmērs un veids ir viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Arī kanvas izmērs ir svarīgs gala izmaksu aprēķināšanā. Ir iespējams izgatavot gan nelielus darbus, sākot ar 20×30 centimetru izmēru, gan liela izmēra drukas kanvas, līdz pat 120×180 cm. Elektroniski, veidojot pasūtījumu, ir iespējams aplūkot to, kā kanva izskatīsies un arī kādus efektus tai ir iespējams pielāgot un piemeklēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *