KĀDS IR OPTIKAS PRODUKTU VEIKALU PIEDĀVĀJUMS?

Ļoti daudzi briļļu nēsātāji izvēlas ikdienā pāriet uz lēcu lietošanu, jo tas ir parocīgi kā arī, mūsdienās ir iespējams sameklēt piemērotas lēcas pat ļoti specifiskām redzes problēmām. Ir pieejams gan tuvredzībai, gan tālredzībai paredzētas kontaktlēcas, kā arī multifokālās kontaktlēcas, ko drīkst valkāt cilvēki, kuriem problēmas ar redzi ir gan skatoties tuvumā, gan tālumā.

Internetā ir var nopirkt dažāda tipa lēcas acīm daudz plašākā izvēlē kā optikas veikalos uz vietas, tāpēc šo piedāvājumu nevar neizmantot. Arī optikas preču vai produktu platformās online ir iespējams iegādāties vairākus briļļu kā arī lēcu piederumus jebkurām vajadzībām, tostarp arī piederumus saulesbrillēm.

VAI INTERNETĀ VAR NOPIRKT SPECIFISKAS KONTAKTLĒCAS?
Optikas preču vai produktu tiešsaistes veikalos ir atrodamas dažāda veida brilles kā arī kontaktlēcas, kas būs piemērotas jebkura apmeklētāja nepieciešamībai. Iegādei ir pieejamas dažāda veida un arī stila kontaktlēcas, kas atšķras ne tikai ar optisko dioptriju stiprumu, bet arī dizainu. Pēdējā laikā populāras ir kontaktlēcas, ko iespējams lietot pat līdz pusgadam bez pārtraukumiem. Obligāti piekritīsiet, ka tas ir ļoti komfortabli, it sevišķi, ja iepriekš ir valkātas brilles. Cilvēkiem, kuri slimo ar astigmatismu, ir pieejamas toriskās kontaktlēcas. Tie, kuriem ikdienā būtu būtiska multifokālo jeb progresīvo lēcu lietošana, ir iespējams nēsāt arī kontaktlēcas, kas nenoliedzami atvieglina ikdienu daudzās jomās. Pēdējos gados kontaktlēcas funkcionē ne vien kā redzes korekcijas līdzeklis, bet arī stila elements. Veikalos ir iespējams pasūtīt lēcas, kurām nav optisku dioptriju, bet tās ir lietojamas savu acu zīlīšu stila maiņai. Maldīgi būs uzskatīt, ka šādas lēcas bojā redzi, gluži pretēji – tās vispār nekaitē acu veselībai un rdzei kā tādai, bez tam, ir iespējams pasūtīt šādas lēcas arī ar optiskām dioptrijām.

VAI KONTAKTLĒCU IEGĀDEI VĒLAMA ĀRSTA REKOMENDĀCIJA?
Pims kontaktlēcu iegādes, vispirms būtu nepieciešams konsultēties ar savu acu ārstu vai optometristu. Optometrista pakalojumus piedāvā visos optikas preču vai produktu veikalos, kur iespējams arī veikt redzes pārbaudi kā arī noteikt to, kāda stipruma lēcas ir vajadzīgs nopirkt un valkāt ikdienā. Nekad nevajag lietot lēcas un brilles, kas nav piemērotas Jūsu redzes stiprumam un vajazībām, jo tas var ne tikai bojāt redzi, bet veselību kopumā – reiboņi, galvassāpes uc. problēmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *