Izplāno vasaras ceļojumu jau tagad

Svarīgākais kritērijs, ko visi cilvēki pārsvarā cenšas atrast katra ceļojuma sākumā, ir patiešām lētas aviobiļetes uz plānoto galamērķi. Skaidrs, ka tik izdevīgi un lēti lidojumi simtprocentīgi dod iespēju savus līdzekļus tērēt kā savādāk, iegādājoties suvenīrus radiem un nobaudot ēdienus. Jūsu izvēlētās rezervācijas izpilde būs pārsteidzoši viegla, jo Turkish Airlines reisu aviobiļetes brīvi tiek piedāvātas arī internetā. Ļoti svarīgi paturēt prātā, ka šīs aviokompānijas pārstāvji nodrošina nebeidzamu komfortu ikvienam, tādēļ noteikti būsiet pilnīgi apmierināts. Turkish Airlines bagāža vienmēr drīkst būt līdz 30 kg smaga, līdz ar to reāli iespējams paņemt līdzi tik tiešām daudz. Ikvienam pasažierim lidmašīnas salonā droši drīkst būt 1 vienība bagāžai, bet tā nedrīkst pārsniegt norādītos 8 kg. Ja vēlaties, lai lidojumi uz Ameriku būtu patīkami, nevis ļoti nogurdinoši, noteikti jāizvēlas iespējami lielākais komforts.

Svarīgākie Aeroflot nosacījumi

Aeroflot kompānijas aviobiļetes arī ir ļoti bieži izmantotas, tās piedāvā arī aviobiļetes uz ASV. Dažāda veida akcijas noteikti iepriecina cilvēkus, tieši tāpēc aviokompānija tādas ik pa laikam izstrādā, kuras var ieraudzīt http://avio.lv/lidojumi-uz/amerika-asv/. Aeroflot reisos tieši rokas bagāža noteikti nedrīkst būt smagāka par 10 kg, kā arī tai jāatbilst noteiktajiem izmēriem. Turpretim visas nododamās bagāžas maksimālais svars ir pat 23 kg, kas ir piedāvāti kā bezmaksas vienība. Konkrētos gadījumos, kad vēlaties pārvest arī slēpes, snovborda dēli utt., iespējams lietot minēto bezmaksas vienību arī šādai īpašajai nestandarta bagāžai.

Apceļojiet kontinentus ar Lufthansa

Lufthansa nodrošinātie lidojumi arī vienmēr tiek veikti uz atšķirīgām pasaules valstīm, turklāt tā ir lielākā lidsabiedrība Eiropā. Lidojumi no pašas Rīgas uz labi zināmo Dublinu tiek organizēti salīdzinoši bieži, bez tam tas ir visai populārs galamērķis. Pilnīgi visas kārotās aviobiļetes uz Dublinu ir iespējams saņemt internetā, turklāt tas noteikti neprasīs pārāk ilgu laiku. Lufthansa piemērotā bagāža visos reisos ir pieļaujama vienādā apmērā, proti, lidmašīnas salonā iespējams paņemt somu līdz 8 kg. Lidmašīnu pasažieri vienmēr drīkst paņemt arī otru somu, taču tai viennozīmīgi jābūt daudz mazākai, taču par to nebūs nekas jāmaksā. Reģistrējamā bagāža jebkurā gadījumā drīkst būt krietni lielāka, proti, tās attiecīgais svars drīkst sasniegt arī 23 kg.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *